İlk Yardım Çantası Yönetmeliğe Uygun 88 Parça. Officexpress Kırtasiye Ofis Malzemeleri
Arama
Menu Kapat

İlk Yardım Çantası Yönetmeliğe Uygun 88 Parça

Stok durumu: Stokta
85,00 TL
100,30 TL
i h

Yönetmeliğe Uygun 88 Parça İlk Yardım Çantası

Trafikte yaşanabilecek kazalara karşı her araçta bulundurulması gereken ilkyardım çantaları 88 parçadan oluşan bu setle seyahat eden kişilere güven veriyor. Hayat kurtaran malzemeleri içeren ilkyardım çantası ile kaza sonrasında yaralanan kişilere anında müdahale edebilmek mümkün hale geliyor. Geniş malzeme çeşitliliği ve pratik kullanım sağlayan akıllı tasarımıyla göz dolduran çanta darbelere karşı dayanıklı olan yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım imkânı oluşturuyor. 

Acil Durumlarda Doğru Tedavi

 • Küçük boy sargı bezleri ile kanamalara ve incinmelere karşı doğru tedaviyi uygulamaya yardımcı olan acil durum çantasında yer alan soğuk kompres sayesinde ağrıların azaltılması da mümkün hale geliyor.
 • Yanık örtüsü yardımıyla acil durumlarda yanıklara karşı profesyonel yardım alana kadar etkili bir ilk müdahale gerçekleştirme şansı elde ediliyor.
 • Çantada büyük boy sargı bezinin yanı sıra üçgen sargı bezi ve sterilize edilmiş gaz kompres de yer alıyor.
 • Yine ilkyardım kutusu içerisinde bulunan metal makas aracılığıyla sargı bezlerinin düzgün bir şekilde kesilebilmesi olanak kazanıyor.

Hızlı ve Etkili Yardım

 • Parça Sayısı: 88
 • Suni Solunum Makinesi: 1 Adet
 • Çengelli İğne: 12 Adet
 • İlk Yardım Kılavuzu: 1 Adet
 • Yara Bandı: 10 Adet
 • Flaster: 1 Adet

Sağlıkta Güvence

Tüpaş markasının ürettiği ilkyardım çantaları yönetmeliğe uygun olarak tasarlanmış olmaları ve kaza sonrasında yaralılara doğru tedavilerin uygulanabilmesi için içerdiği malzemelerle hayati önem taşıyan bir niteliğe erişiyor. Kutularında kullanım kılavuzuna da yer veren marka, kaza sonrasındaki panik düzeyini azaltmayı başararak önemli bir işlevi yerine getiriyor. 

Kolay Kullanım Sağlayan İlkyardım Malzemeleri

Kullanışlı tasarımları ve kutu içerisine düzenli bir şekilde dağıtılmış olmalarıyla beğeni toplayan ilkyardım malzemeleri kısa süre içerisinde yaralılara uygulanarak başarılı bir tedavi için ilk adımın atılmasını sağlıyor.* Abs Orjinal Kaliteli Hammaddeden İmal Plastik Çantalıdır.
* Darbelere Dayanıklıdır.
* İsterseniz Portatif İsterseniz Duvara Montaj Yaparak Kullanabilirsiniz.
* Üstten Kilitlidir Ve Üzerinde Hilal Stickerı Bulunur.
* Duvar Montajı İçin Kiti Bulunmaktadır.
* Kutunun İçerisinde İki Adet Bölme Vardır.


Ürün Boyutları:
* En: 31 Cm
* Boy: 21 Cm
* Yükseklik: 13 Cm


Ürün Paket İçeriği:
* 3 Adet Küçük Boy Sargı Bezi (DIN 61634-FB)
* 1 Adet Soğuk Kompres
* 1 Adet Yanık Örtüsü
* 3 Adet Büyük Boy Sargı Bezi (DIN 13151-G)
* 3 Adet Üçgen Sargı Bezi
* 1 Adet Steril Gaz Kompres
* 1 Adet Flaster (DIN 13019-A) 5mX2,5 cm
* 1 Adet Antiseptik Solüsyon
* 1 Adet Metal Makas
* 12 Adet Çengelli İğne (Özel Kutulu)
* 1 Adet Tekstil Turnike
* 1 Adet Plastik Bandaj
* 1 Adet Üst Koruma Örtüsü
* 10 Adet Yara Bandı
* 1 Adet El Feneri
* Tıbbi Medikal Eldiven 
* 1 Adet Suni Solunum Maskesi
* 1 Adet Elastik Sargı Bezi
* 4 Adet Montaj Ve Askı İçin Dübel Ve Vida
* 1 Adet Detaylı İlk Yardım Kılavuzu
 

Teslimat & iade

Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo elinize ulaştığında, ürünü kapıda kontrol etmeniz ve eğer bir sorun varsa mutlaka kargo görevlisi ile birlikte tutanak tutmanız gerekmektedir. Tarafımızca ya da tedarikçi firma nedeniyle kaynaklanabilecek özel durumlarda üyelik ve sipariş bilgilerinizde bulunan iletişim bilgilerinizden size ulaşılarak konuyla ilgili detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

İstanbul içi 50 TL ve üzeri,  İstanbul dışı 150 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı.

İstanbul İçi Teslimatlarda

İstanbul içi* siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir yada kendi araç ve personellerimizle sevk edilir.

50 TL ve üzeri** siparişleriniz ücretsiz olarak teslim edilecektir.
Ürün teslimi sırasında sizden herhangi bir nakliye bedeli istenmeyecektir.

*A3, A4 ve A5 Fotokopi Kağıdı, Sıvı Temizlik Ürünleri ve desi – ağırlık oranına göre bazı ürünlerde, kargo firmasının fiyatlandırması nedeniyle ek ücret talep edilebilmektedir.
*İstanbul merkez dışında sayılan bölgeler: Adalar, Çatalca, Kilyos, Riva, Silivri, Şile, Zekeriyaköy

**KDV dahil sipariş tutarlarını içermektedir.
Resmi tatil günleri ve hafta sonları iş günü olarak sayılmamaktadır.

İstanbul Dışı Teslimatlarda

İstanbul dışından verdiğiniz siparişleriniz anlaşmalı kargo firmaları aracılığıyla teslim edilir ve teslimat süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebilmektedir.

09:00 -17:30 saatleri arasında verdiğiniz siparişleriniz (ödemeniz onaylandıktan sonra) 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir. İstanbul’a uzaklığınız 600 km'den az ise ertesi iş günü içerisinde, daha uzak ise 2 iş günü içerisinde siparişleriniz kapınıza gelir.

150 TL ve üzeri* siparişleriniz kargo ücretsiz olarak teslim edilecektir.
150 TL ve altı* siparişleriniz alıcı ödemeli olarak gönderilir.

*KDV dahil sipariş tutarlarını içermektedir.
*A3, A4 ve A5 Fotokopi Kağıdı, Sıvı Temizlik Ürünleri ve desi – ağırlık oranına göre bazı ürünlerde, kargo firmasının fiyatlandırması nedeniyle ek ücret talep edilebilmektedir.

Resmi tatil günleri ve hafta sonları iş günü olarak sayılmamaktadır.

Kargo Bilgileri

www.officexpress.com.tr`den verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz en kısa sürede gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden www.officexpress.com.tr  sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon var mı ?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız, www.officexpress.com.tr`ye ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık ve darbeli olduğunu farkettik ne yapmalıyız ?

Kargo firmasının görevi www.officexpress.com.tr`den yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde şuan yurtdışı ve Kıbrıs`a teslimat bulunmamaktadır.

Cayma Hakkı ve İade Süreç Bilgileri

Cayma hakkı nedir?

4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik gereğince, alıcıların teslimat tarihinde itibaren 7 gün içinde cayma haklarını kullanarak, sebep göstermeden ve "kargo ücreti ödemeden" ürünleri iade etme hakları vardır. Yönetmeliği her kurumun uygulaması gerekmektedir.

Cayma Hakkı Nasıl Kullanılır?

Alıcı tarafından Cayma hakkının kullanabilmesi için teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde cayma hakkını kullanarak ürünü iade etmek istediğini satıcıya bildirmesi gerekmektedir. Satıcı, alıcının talebini aldıktan sonra en geç 10 (on) gün içerisinde, ürünü iade alıp ürün bedelini alıcıya hiçbir masraf yükletmeksizin iade etmekle ve iade kargo ücretini ödemekle yükümlüdür.

Officexpress.com.tr güvence sistemine göre ürün bedeli satıcıya aktarılmış olsa bile, cayma hakkı gereğince alıcı ürünü iade edip parasını iade alma hakkına sahiptir.

Ürün, Satıcı’ya iade edilirken teslimatı sırasında Alıcı’ya ibraz edilmiş olan orijinal faturanın da iade edilmesi gerekmektedir. Faturanın iade açıklama bölümü varsa eğer bu bölüm doldurulmalı ve fatura, Alıcı tarafından imzalanarak ürünle birlikte teslim edilmelidir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler nelerdir?

 • Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler.
 • Alıcı tarafından açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b).
 • Çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler.
0.0 0
Kendi yorumunuzu yazın Kapat
 • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
 • Kötü
 • Mükemmel
*
*
*