Kumtel MH-1800 Orbit Kule Isıtıcı. Officexpress Kırtasiye Ofis Malzemeleri
Arama
Menu Kapat

Kumtel MH-1800 Orbit Kule Isıtıcı

Stok durumu: Stokta
329,00 TL
388,22 TL
i h

Ufo Star/Uk 2300 Watt Uzaktan Kumandalı Infrared Isıtıcı

Isıtıcı ürünlerde Türkiye pazarının %85'ini elinde bulunduran UFO, evrensel bir anlayış ile müşterilerinin soğuk kış aylarında üşümemesi için üstün teknolojili infrared ısıtıcılar üretiyor. Ufo Star/Uk 2300 Watt Uzaktan Kumandalı Infrared Isıtıcı, şık ve çağdaş görünümü ile evinizi ya da ofisinizi arzu ettiğiniz şekilde ısıtıyor.

Geniş Bir Alanı Isıtabiliyorsunuz

 • Cihaz 25 metrekareye yakın alanı kolaylıkla ısıtabiliyor.
 • Tasarruf modülü ile elektrik tasarrufu yapmanıza imkan tanıyor.
 • Açma kapama zamanlayıcısı sayesinde yanında olmadan ısıtıcınızın açılıp kapanmasını sağlayabiliyorsunuz.
 • İnfrared teknolojisi cihazın yöneldiği kişiyi ya da nesneyi ısıtarak enerjinin çevreye dağılmasını engelliyor.
 • Ufo Star/Uk 2300 Watt Kumandalı İnfrared Isıtıcı'yı duvara ve tavana monte edebildiğiniz gibi satın alacağınız teleskopik ayakla evinizin ya da ofisinizin her yerinde rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Son Teknoloji ile Üretilmiş Cihazlar

 • Ürün ebatı: 9 cm X 19 cm X 96 cm
 • Kontrol şekli: Digital LCD kumanda ve digital LCD ekran
 • Elektrik tüketimi: 5 Kademe - 1.3 / 1.6 / 1.9 / 2.1 / 2.3 kw/s
 • Elektrik gücü: 2300 W
 • Isıtma gücü: 5 Kademe - 1300 / 1600 / 1900 / 2100 / 2300

Ürün İçeriği

Ufo Star/Uk 2300 Watt Kumandalı İnfrared Isıtıcı'nın içerisinde ısıtıcı cihazın yanında cihazı bulunduğunuz yerden rahatça kontrol edebilmeniz için uzaktan kumanda da bulunuyor. Ayrıca duvar ve tavan aparatı ile ürünü istediğiniz yere sabitleyebiliyorsunuz.

Dünyayı Saran Marka

1988 yılından beri Türkiye'yi ısıtan UFO, evrensel vizyonu ve yabancı ortakları ile dünyanın pek çok ülkesine ısıtıcı ve soğutucu sistemler ihraç ediyor. Ev ve endüstriyel ısıtma sistemleri üreten marka, müşteri memnuniyetini merkeze alarak çalışıyor.

Dayanıklı ve Kaliteli

İyi bir şekilde ısıtmasının yanında şık ve modern bir görünüme de sahip olan Ufo Star/Uk 2300 Watt Uzaktan Kumandalı Infrared Isıtıcı, soğuk sonbahar ve kış aylarında üşümenizi engelliyor. Evinizin ya da ofisinizin her noktasına rahatça monte edebileceğiniz cihazı sağlam malzemeden dolayı uzun süre kullanabiliyorsunuz. • Ev veya işyeri odaları gibi lokal alan ısıtmalarında,
 • Isı kaybı çok olan yerlerde,
 • Tavanı yüksek olan yerlerde,
 • Belirli bir bölümün ısıtılması gereken yerlerde,
 • Belirli bir süre ısıtılması gereken alanlar,
 • Havalandırması olan yerlerde,
 • Kapısı sık açılıp kapanan yerlerde,
 • Açık ve yarı-açık alanlarda kullanılabilirler.
 • Filament Sayısı: 1
 • Kademe Sayısı: 5 (1300 / 1600 / 1900 / 2100 / 2300)  Watt
 • Kontrol Şekli: Uzaktan kumanda ile
 • Kullanım Şekli: Duvara, tavana veya taşınabilir ayağa montaj
 • Ebatlar (cm): 9 X 19 X 96
 • 230V ± 10V, 50 Hz

Teslimat & iade

Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo elinize ulaştığında, ürünü kapıda kontrol etmeniz ve eğer bir sorun varsa mutlaka kargo görevlisi ile birlikte tutanak tutmanız gerekmektedir. Tarafımızca ya da tedarikçi firma nedeniyle kaynaklanabilecek özel durumlarda üyelik ve sipariş bilgilerinizde bulunan iletişim bilgilerinizden size ulaşılarak konuyla ilgili detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

İstanbul içi 50 TL ve üzeri,  İstanbul dışı 150 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı.

İstanbul İçi Teslimatlarda

İstanbul içi* siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir yada kendi araç ve personellerimizle sevk edilir.

50 TL ve üzeri** siparişleriniz ücretsiz olarak teslim edilecektir.
Ürün teslimi sırasında sizden herhangi bir nakliye bedeli istenmeyecektir.

*A3, A4 ve A5 Fotokopi Kağıdı, Sıvı Temizlik Ürünleri ve desi – ağırlık oranına göre bazı ürünlerde, kargo firmasının fiyatlandırması nedeniyle ek ücret talep edilebilmektedir.
*İstanbul merkez dışında sayılan bölgeler: Adalar, Çatalca, Kilyos, Riva, Silivri, Şile, Zekeriyaköy

**KDV dahil sipariş tutarlarını içermektedir.
Resmi tatil günleri ve hafta sonları iş günü olarak sayılmamaktadır.

İstanbul Dışı Teslimatlarda

İstanbul dışından verdiğiniz siparişleriniz anlaşmalı kargo firmaları aracılığıyla teslim edilir ve teslimat süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebilmektedir.

09:00 -17:30 saatleri arasında verdiğiniz siparişleriniz (ödemeniz onaylandıktan sonra) 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir. İstanbul’a uzaklığınız 600 km'den az ise ertesi iş günü içerisinde, daha uzak ise 2 iş günü içerisinde siparişleriniz kapınıza gelir.

150 TL ve üzeri* siparişleriniz kargo ücretsiz olarak teslim edilecektir.
150 TL ve altı* siparişleriniz alıcı ödemeli olarak gönderilir.

*KDV dahil sipariş tutarlarını içermektedir.
*A3, A4 ve A5 Fotokopi Kağıdı, Sıvı Temizlik Ürünleri ve desi – ağırlık oranına göre bazı ürünlerde, kargo firmasının fiyatlandırması nedeniyle ek ücret talep edilebilmektedir.

Resmi tatil günleri ve hafta sonları iş günü olarak sayılmamaktadır.

Kargo Bilgileri

www.officexpress.com.tr`den verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz en kısa sürede gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden www.officexpress.com.tr  sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon var mı ?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız, www.officexpress.com.tr`ye ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık ve darbeli olduğunu farkettik ne yapmalıyız ?

Kargo firmasının görevi www.officexpress.com.tr`den yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde şuan yurtdışı ve Kıbrıs`a teslimat bulunmamaktadır.

Cayma Hakkı ve İade Süreç Bilgileri

Cayma hakkı nedir?

4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik gereğince, alıcıların teslimat tarihinde itibaren 7 gün içinde cayma haklarını kullanarak, sebep göstermeden ve "kargo ücreti ödemeden" ürünleri iade etme hakları vardır. Yönetmeliği her kurumun uygulaması gerekmektedir.

Cayma Hakkı Nasıl Kullanılır?

Alıcı tarafından Cayma hakkının kullanabilmesi için teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde cayma hakkını kullanarak ürünü iade etmek istediğini satıcıya bildirmesi gerekmektedir. Satıcı, alıcının talebini aldıktan sonra en geç 10 (on) gün içerisinde, ürünü iade alıp ürün bedelini alıcıya hiçbir masraf yükletmeksizin iade etmekle ve iade kargo ücretini ödemekle yükümlüdür.

Officexpress.com.tr güvence sistemine göre ürün bedeli satıcıya aktarılmış olsa bile, cayma hakkı gereğince alıcı ürünü iade edip parasını iade alma hakkına sahiptir.

Ürün, Satıcı’ya iade edilirken teslimatı sırasında Alıcı’ya ibraz edilmiş olan orijinal faturanın da iade edilmesi gerekmektedir. Faturanın iade açıklama bölümü varsa eğer bu bölüm doldurulmalı ve fatura, Alıcı tarafından imzalanarak ürünle birlikte teslim edilmelidir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler nelerdir?

 • Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler.
 • Alıcı tarafından açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b).
 • Çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler.
0.0 0
Kendi yorumunuzu yazın Kapat
 • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
 • Kötü
 • Mükemmel
*
*
*