Siemens Gigaset A540A Dect Telefon. Officexpress Kırtasiye Ofis Malzemeleri
Arama
Menu Kapat

Siemens Gigaset A540A Dect Telefon

Marka: SiEMENS
Stok durumu: Stokta
249,00 TL
293,82 TL
i h
Kargolama Süresi: 1-3 gün !

Iyi tasarima deger verenler için fonksiyonel bir telefon.

Gigaset A540A, bir telesekretere sahip, basit bir sabit hat telefonu çözümü sunar. Bu kablosuz telefon sisteminin güzel tasarimi ve kullanisli özellikleri evinize hos bir katki saglayacaktir. Siz uzaktayken bile mesaj alir. Genis, yüksek kontrastli ekran ve renk seçeneklerine sahip isik, analog telefonu gerçek bir kullanim zevkine dönüstürür.

Yasam tarziniza uyarlayin
Ihtiyaçlariniza karsilik veren harika telefon ayarlari.
96x64 piksel, yüksek kontrastli görüntüye sahip 1.8” (32 x 34 mm [genislik x yükseklik]) ekran göze hitap eder ve dört ekran isigi rengi seçenegi sunar. Kisisel melodi ve ekran rengi ile VIP çagri olarak gösterilecek kisileri seçebilirsiniz-telefon cihazinda 20 ve baz istasyonunda alti zil sesi mevcuttur. Telefon bir mesaj aldiginda dahi kimin aradigini bileceksiniz.

Kullanim kolayliginin keyfini yasayin
Sadece istediginiz fonksiyonel özellikler
Son olarak, sadece gerçekte kullandiginiz temel özellikleri içerecek ve ihtiyaciniz olmayanlari barindirmayacak sekilde basitlestirilmis bir kablosuz telefon. Gigaset A540A 150'ye kadar kisi için isimler ve numaralari depolayacak alana sahip, kullanimi kolay bir telefon rehberine sahiptir. Kullanisli ekran çagri bildirimi ya da mesaj bildirimi olarak numara ya da ismi gösterir.

Telefonunuzun sizi rahatsiz etmesine izin vermeyin
Telefonunuza mesaj gelirken, siz huzur içinde uyuyun
Gündüz/gece modu ile zil sesinizi devre disi birakmak için bir zamanlayici kullanabilirsiniz. Biri aradiginda telefonunuz çalmaz, ancak telesekreteriniz mesaj almaya devam edecektir. VIP çagrilar etkin durumda kalacaktir, böylece sevdikleriniz acil durumlarda sizinle irtibata geçebilir. Genel olarak, isimsiz çagrilar engellenebilir ve çagrilar sadece görsel olarak gösterilir.

En iyi ses kalitesi
Muhtesem HSP™ seste görüsmeler ve mesajlar 
Gigaset A540A kablosuz telefonla her kelimeyi muhtesem HSP™ ses sisteminde duyun. Eller serbest görüsmeler yapmanin ya da telesekreterinizdeki tamamen anlasilir mesajlari dinlemenin keyfini yasarken, kolayca çoklu görevleri yerine getirebilirsiniz. Ahizede ve eller serbest modundaki bes ses düzeyi, ses düzeyini gürültü durumuna ya da kisisel ruh haline göre ayarlamaniza olanak tanir.

ECO DECT: Saf enerji tasarrufu ve radyasyon yaymaz
Gigaset A540A enerji tasarrufu saglar ve çevre dostudur
Gigaset A540A'nin enerji tasarrufu saglayan güç kaynagi daha az elektrik tüketir, böylece hem çevre hem de cüzdaniniz için dosttur. Tüm Gigaset kablosuz telefonlar gibi, bu telefon da aralarindaki mesafeye bagli olarak telefon cihazindan baz istasyonuna verici gücünü azaltir. Ayrica, sadece ECO Mode'u seçerek Gigaset A540A'nin baz istasyonunun verici gücünü % 80 azaltabilirsiniz. Ayni zamanda, radyasyon yayamayan ECO Mode Plus telefon bekeleme modundayken verici gücünü kapatir.

Tüm mesajlarinizi alir
Entegre telesekreter 20 dakikaya kadar kayit yapar
Gigaset A540A ile önemli bir mesaji kaçirmadiginizdan emin olabilirsiniz. Entegre telesekreter 20 dakikaya kadar kayit yapabilir-böylece ihtiyaciniz olan bilgileri dinler ve basit bir sekilde çagriya geri dönersiniz. Hem telefon cihazi hem de baz istasyonu araciligiyla telesekreterin kullanimi kolaydir. Mesaj bildirimleri telefon cihazinda gösterilir.

Ekstra telefon cihazlariyla telefonunuzu genisletin
Ihtiyaçlariniza göre sisteminize daha fazla telefon cihazi ekleyin
Üç ekstra telefon cihazina kadar ekleyerek, Gigaset A540A analog telefonunuzu genisletebilirsiniz. Bunlar evdeki farkli odalara kurulabilir. Böylece, bir taraftan uyumlu telefon tasarimiyla yasam alaninizi zenginlestirirken, diger taraftan bir telefon elinizin altinda olabilir. Mesgulseniz, telesekreter mesaji kolayca alabilir.

Teslimat & iade

Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo elinize ulaştığında, ürünü kapıda kontrol etmeniz ve eğer bir sorun varsa mutlaka kargo görevlisi ile birlikte tutanak tutmanız gerekmektedir. Tarafımızca ya da tedarikçi firma nedeniyle kaynaklanabilecek özel durumlarda üyelik ve sipariş bilgilerinizde bulunan iletişim bilgilerinizden size ulaşılarak konuyla ilgili detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

İstanbul içi 50 TL ve üzeri,  İstanbul dışı 150 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı.

İstanbul İçi Teslimatlarda

İstanbul içi* siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir yada kendi araç ve personellerimizle sevk edilir.

50 TL ve üzeri** siparişleriniz ücretsiz olarak teslim edilecektir.
Ürün teslimi sırasında sizden herhangi bir nakliye bedeli istenmeyecektir.

*A3, A4 ve A5 Fotokopi Kağıdı, Sıvı Temizlik Ürünleri ve desi – ağırlık oranına göre bazı ürünlerde, kargo firmasının fiyatlandırması nedeniyle ek ücret talep edilebilmektedir.
*İstanbul merkez dışında sayılan bölgeler: Adalar, Çatalca, Kilyos, Riva, Silivri, Şile, Zekeriyaköy

**KDV dahil sipariş tutarlarını içermektedir.
Resmi tatil günleri ve hafta sonları iş günü olarak sayılmamaktadır.

İstanbul Dışı Teslimatlarda

İstanbul dışından verdiğiniz siparişleriniz anlaşmalı kargo firmaları aracılığıyla teslim edilir ve teslimat süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebilmektedir.

09:00 -17:30 saatleri arasında verdiğiniz siparişleriniz (ödemeniz onaylandıktan sonra) 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir. İstanbul’a uzaklığınız 600 km'den az ise ertesi iş günü içerisinde, daha uzak ise 2 iş günü içerisinde siparişleriniz kapınıza gelir.

150 TL ve üzeri* siparişleriniz kargo ücretsiz olarak teslim edilecektir.
150 TL ve altı* siparişleriniz alıcı ödemeli olarak gönderilir.

*KDV dahil sipariş tutarlarını içermektedir.
*A3, A4 ve A5 Fotokopi Kağıdı, Sıvı Temizlik Ürünleri ve desi – ağırlık oranına göre bazı ürünlerde, kargo firmasının fiyatlandırması nedeniyle ek ücret talep edilebilmektedir.

Resmi tatil günleri ve hafta sonları iş günü olarak sayılmamaktadır.

Kargo Bilgileri

www.officexpress.com.tr`den verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz en kısa sürede gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden www.officexpress.com.tr  sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon var mı ?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız, www.officexpress.com.tr`ye ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık ve darbeli olduğunu farkettik ne yapmalıyız ?

Kargo firmasının görevi www.officexpress.com.tr`den yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde şuan yurtdışı ve Kıbrıs`a teslimat bulunmamaktadır.

Cayma Hakkı ve İade Süreç Bilgileri

Cayma hakkı nedir?

4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik gereğince, alıcıların teslimat tarihinde itibaren 7 gün içinde cayma haklarını kullanarak, sebep göstermeden ve "kargo ücreti ödemeden" ürünleri iade etme hakları vardır. Yönetmeliği her kurumun uygulaması gerekmektedir.

Cayma Hakkı Nasıl Kullanılır?

Alıcı tarafından Cayma hakkının kullanabilmesi için teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde cayma hakkını kullanarak ürünü iade etmek istediğini satıcıya bildirmesi gerekmektedir. Satıcı, alıcının talebini aldıktan sonra en geç 10 (on) gün içerisinde, ürünü iade alıp ürün bedelini alıcıya hiçbir masraf yükletmeksizin iade etmekle ve iade kargo ücretini ödemekle yükümlüdür.

Officexpress.com.tr güvence sistemine göre ürün bedeli satıcıya aktarılmış olsa bile, cayma hakkı gereğince alıcı ürünü iade edip parasını iade alma hakkına sahiptir.

Ürün, Satıcı’ya iade edilirken teslimatı sırasında Alıcı’ya ibraz edilmiş olan orijinal faturanın da iade edilmesi gerekmektedir. Faturanın iade açıklama bölümü varsa eğer bu bölüm doldurulmalı ve fatura, Alıcı tarafından imzalanarak ürünle birlikte teslim edilmelidir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler nelerdir?

  • Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler.
  • Alıcı tarafından açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b).
  • Çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler.
0.0 0
Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel
*
*
*