Vissmate Silikonlu Temizleyici 750ml. Officexpress Kırtasiye Ofis Malzemeleri
Arama
Menu Kapat

Vissmate Silikonlu Temizleyici 750ml

Marka: ViSSMATE
Vissmate, Silikonlu Temizleyici 750ml
Stok durumu: Stokta
4,49 TL
5,30 TL

Sikonlu Temizleyici 750 ml

Su Lekelerine ve Tozlanmaya Son!

Vissmate Silikonlu Temizleyici ile siz de mükemmel, ışıl ışıl yüzeyler yaratın. Uzun süreli kalıcı temizlik* ile tanışın!

Vissmate Silikonlu Temizleyici ile su lekeleri ve çabuk tozlanma tarihe karışıyor! Geliştirilmiş üstün formüllü Vissmate Silikonlu Temizleyici su itici ve antistatik özelliği sayesinde bir film tabakası gibi yüzeyi örterek suyun yüzeyden akıp gitmesini sağlar, yeniden kirlenmeyi ve tozlanmayı geciktirir.

Vissmate Silikonlu Temizleyici, yüzeylerde kirlerin oluşumunun önüne geçerek evlerin temiz kalma süresini olabildiğince uzatıyor. Kirlerle, tozlarla, su lekeleriyle savaşma, onları önle!

 • MUSLUK & LAVABO & DUŞAKABİN & FAYANSLAR

Suyun içerisindeki kireç, yüzeylerde damlacıkların ve izlerin oluşmasına neden olur. Vissmate Silikonlu Temizleyici kullanıldığı yüzeyde özel film tabakası oluşturarak suyun yüzeyden akıp gitmesini sağlar. Böylece, sudaki kireç ve diğer kirler yüzeye tutunamaz. İçeriğindeki silikonun parlatma etkisiyle yüzeyleri mükemmel parlatır.

 • CAM & PENCERE & AYNA

Silikon katkılı Vissmate, su damlalarını yüzeyden kaydırır, su lekelerinin oluşumunu engeller. Antistatik özelliği ile tozu iter, kirlenmeyi ve tozlanmayı geciktirir. İçeriğindeki silikonun buharı itme özelliği sayesinde yüzeyde buhar oluşumunu ve buğulanmayı engeller.

 • MOBİLYA & AHŞAP YÜZEYLER

Vissmate Silikonlu Temizleyici, pH’ı nötr olduğundan mobilya gibi tüm hassas ahşap yüzeylerin temizliğinde kullanılır. İçeriğindeki silikonun parlatma gücüyle cila etkisinde mükemmel parlaklık sağlar. Tozu iterek yeniden tozlanmayı geciktirir. Silikonlu yapısı sayesinde yüzeyde koruyucu bir tabaka oluşturarak çizilme ve yıpranmayı önler. Mobilyalarınızın cila ömrünü uzatır.

 • ANKASTRE & ÇELİK & METAL YÜZEYLER

Vissmate Silikonlu Temizleyici, ankastre ocak, fırın, davlumbaz, buzdolabı gibi metal yüzeylerde günlük kir ve lekeleri temizler, cila etkisiyle parlaklık verir. Kir ve lekelerin yeniden yüzeye yapışmasını önler, buhar oluşumunu engeller.

 • CAM AVİZE & KRİSTAL

Silikon katkılı Vissmate, cam avize ve kristallerde yeniden tozlanmayı ve kirlenmeyi geciktirir. Işıl ışıl parlaklık sağlar.

 • ARABA İÇİ & DIŞI

Vissmate Silikonlu Temizleyici, arabanızın dış yüzeyini ince bir koruyucu film ile kaplar. Hem çizilmeleri önler hem de güneşten yayılan UV ışınlarından korur. Arabanızın içinde bulunan plastik ve vinil yüzeyleri, dışında ise cam yüzeyleri ve kaportayı mükemmel temizler, cila etkisinde parlatır. Arabanızın silecek suyu haznesinin yarısına Vissmate Silikonlu Temizleyici, yarısına silecek suyu koyarak kullanabilirsiniz. Bu sayede, arabanızın camından su ve yağmur damlaların akıp gittiğini göreceksiniz.

*Düzenli kullanımla birlikte, içerdiği silikon sayesinde uygulandığı yüzeyde mikro ince bir tabaka oluşturarak kirin, tozun, su ve kireç lekelerinin tutunmasını önler. Yapılan temizliğin daha uzun süreli kalmasını sağlar. (Diğer benzer yüzey temizleyicilere göre.)

Teslimat & iade

Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo elinize ulaştığında, ürünü kapıda kontrol etmeniz ve eğer bir sorun varsa mutlaka kargo görevlisi ile birlikte tutanak tutmanız gerekmektedir. Tarafımızca ya da tedarikçi firma nedeniyle kaynaklanabilecek özel durumlarda üyelik ve sipariş bilgilerinizde bulunan iletişim bilgilerinizden size ulaşılarak konuyla ilgili detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

İstanbul içi 50 TL ve üzeri,  İstanbul dışı 150 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı.

İstanbul İçi Teslimatlarda

İstanbul içi* siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir yada kendi araç ve personellerimizle sevk edilir.

50 TL ve üzeri** siparişleriniz ücretsiz olarak teslim edilecektir.
Ürün teslimi sırasında sizden herhangi bir nakliye bedeli istenmeyecektir.

*A3, A4 ve A5 Fotokopi Kağıdı, Sıvı Temizlik Ürünleri ve desi – ağırlık oranına göre bazı ürünlerde, kargo firmasının fiyatlandırması nedeniyle ek ücret talep edilebilmektedir.
*İstanbul merkez dışında sayılan bölgeler: Adalar, Çatalca, Kilyos, Riva, Silivri, Şile, Zekeriyaköy

**KDV dahil sipariş tutarlarını içermektedir.
Resmi tatil günleri ve hafta sonları iş günü olarak sayılmamaktadır.

İstanbul Dışı Teslimatlarda

İstanbul dışından verdiğiniz siparişleriniz anlaşmalı kargo firmaları aracılığıyla teslim edilir ve teslimat süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebilmektedir.

09:00 -17:30 saatleri arasında verdiğiniz siparişleriniz (ödemeniz onaylandıktan sonra) 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir. İstanbul’a uzaklığınız 600 km'den az ise ertesi iş günü içerisinde, daha uzak ise 2 iş günü içerisinde siparişleriniz kapınıza gelir.

150 TL ve üzeri* siparişleriniz kargo ücretsiz olarak teslim edilecektir.
150 TL ve altı* siparişleriniz alıcı ödemeli olarak gönderilir.

*KDV dahil sipariş tutarlarını içermektedir.
*A3, A4 ve A5 Fotokopi Kağıdı, Sıvı Temizlik Ürünleri ve desi – ağırlık oranına göre bazı ürünlerde, kargo firmasının fiyatlandırması nedeniyle ek ücret talep edilebilmektedir.

Resmi tatil günleri ve hafta sonları iş günü olarak sayılmamaktadır.

Kargo Bilgileri

www.officexpress.com.tr`den verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz en kısa sürede gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden www.officexpress.com.tr  sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon var mı ?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız, www.officexpress.com.tr`ye ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık ve darbeli olduğunu farkettik ne yapmalıyız ?

Kargo firmasının görevi www.officexpress.com.tr`den yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde şuan yurtdışı ve Kıbrıs`a teslimat bulunmamaktadır.

Cayma Hakkı ve İade Süreç Bilgileri

Cayma hakkı nedir?

4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik gereğince, alıcıların teslimat tarihinde itibaren 7 gün içinde cayma haklarını kullanarak, sebep göstermeden ve "kargo ücreti ödemeden" ürünleri iade etme hakları vardır. Yönetmeliği her kurumun uygulaması gerekmektedir.

Cayma Hakkı Nasıl Kullanılır?

Alıcı tarafından Cayma hakkının kullanabilmesi için teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde cayma hakkını kullanarak ürünü iade etmek istediğini satıcıya bildirmesi gerekmektedir. Satıcı, alıcının talebini aldıktan sonra en geç 10 (on) gün içerisinde, ürünü iade alıp ürün bedelini alıcıya hiçbir masraf yükletmeksizin iade etmekle ve iade kargo ücretini ödemekle yükümlüdür.

Officexpress.com.tr güvence sistemine göre ürün bedeli satıcıya aktarılmış olsa bile, cayma hakkı gereğince alıcı ürünü iade edip parasını iade alma hakkına sahiptir.

Ürün, Satıcı’ya iade edilirken teslimatı sırasında Alıcı’ya ibraz edilmiş olan orijinal faturanın da iade edilmesi gerekmektedir. Faturanın iade açıklama bölümü varsa eğer bu bölüm doldurulmalı ve fatura, Alıcı tarafından imzalanarak ürünle birlikte teslim edilmelidir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler nelerdir?

 • Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler.
 • Alıcı tarafından açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b).
 • Çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler.
0.0 0
Kendi yorumunuzu yazın Kapat
 • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
 • Kötü
 • Mükemmel
*
*
*
Ürün etiketleri
Bu ürünü satın alan müşteriler bunları da satın aldı !
Resim Edding 750 Boya Markörü Kalem

Edding 750 Boya Markörü Kalem

Edding 750 Paint Marker (Siyah, Beyaz, Mavi, Yeşil, Sarı, Kırmızı, Gümüş, Altın Yaldız Renk Seçenekleri)
19,50 TL + KDV
Resim Mas 572 Küçük Boy Maket Bıçağı Yedeği Tüpte

Mas 572 Küçük Boy Maket Bıçağı Yedeği Tüpte

Mas 572 Maket Bıçağı Yedeği Tüpte 10 Adet, Küçük Boy
6,90 TL + KDV
Resim Mas 2230 Cetvel Plastik 30 Cm

Mas 2230 Cetvel Plastik 30 Cm

Mas 2230 Cetvel Plastik 30 Cm, Şeffaf, Rakamlar Pres Baskıdır
2,90 TL + KDV
Resim Faber Castell Auto 1338 Versatil 0.5mm

Faber Castell Auto 1338 Versatil 0.5mm

Faber-Castell Auto 1338 Versatil Uç Kalınlığı : 0.5mm, Karışık Renkler (Asorti)
8,50 TL + KDV
Resim Mas 800 Perfore Ataşlık

Mas 800 Perfore Ataşlık

Mas 800 Perfore Ataşlık
10,90 TL + KDV
Resim Noki 1105 Kalemtraş Metal

Noki 1105 Kalemtraş Metal

Noki 1105 Kalemtraş Metal Yedekli
1,49 TL + KDV